• eplay home
  • LMESL
  • LESL
  • KOTB

Varlė.lt Kings of the Baltics turnyro eiga

Registracija uždaryta, dalyvių duomenys beveik sutikrinti, tad laikas aptarti turnyro eigą!

Visų pirma norisi pasidžiaugti tokiu Baltijos šalių žaidėjų aktyvumu. Matydami visus užsiregistravusius galime tiek žiūrovams, tiek patiems dalyviams pažadėti, jog tikrai bus karšta ir turėsime labai atkaklių bei įtemptų akistatų tiek CS:GO, tiek League of Legends arenose! 
Turnyro dalyviai detalią informaciją gaus el. paštu, tuo tarpu su tavimi norime pasidalinti turnyro grafiku. Tiesa, detalų artimiausių transliacijų grafiką jau greitai galėsi pamatyti mūsų portalo dešiniame kamputyje esančioje skiltyje "Artimiausi įvykiai".

CS:GO grafikas:

1. Kvalifikacinis etapas: rugsėjo 23 d. Į tolimesnį etapą patenka Top 32 komandos.
2. Grupių etapas: rugsėjo 26 d. - spalio 3 d. Komandos skirtomos į grupes po 4, tarpusavyje kiekviena komanda su kita sužaidžia BO1 ir į tolimesnį etapą patenka po 2 stipriausias grupės komandas.
3. Atkrintamosios kovos (Top 16): spalio 6 - 25 d. Komandos tarpusavyje sužaidžia BO3 akistatą, pralaimėjusi komanda iškrinta iš turnyro negrįžtamai.
4. Nugalėtojų ir pralaimėtojų pogrupiai (Top 8): spalio 30 d. - gruodžio 1 d. Šiame etape nugalėtojų komandos kvalifikuosis tiesiai į renginio finalus. Nugalėtojų pogrupyje liks 2 pajėgiausios komandos, tuo tarpu likusios 6 susirungs tarpusavyje pralaimėtojų pogrupyje. 2 stipriausios pralaimėtojų pogrupio komandos taip pat kvalifikuosis į renginio finalus.
5. Finalai: gruodžio 9 d. Litexpo, Vilnius. 

League of Legends grafikas:

1. Kvalifikacinis etapas: rugsėjo 24 d. Į tolimesnį etapą patenka Top 16 komandos.
2. Grupių etapas: rugsėjo 29 d. - spalio 16 d. Komandos skirtomos į grupes po 4, tarpusavyje kiekviena komanda su kita sužaidžia BO1 ir į tolimesnį etapą patenka po 2 stipriausias grupės komandas.
3. Nugalėtojų ir pralaimėtojų pogrupiai (Top 8): spalio 28 d. - gruodžio 2 d. Šiame etape nugalėtojų komandos kvalifikuosis tiesiai į renginio finalus. Nugalėtojų pogrupyje liks 2 pajėgiausios komandos, tuo tarpu likusios 6 susirungs tarpusavyje pralaimėtojų pogrupyje. 2 stipriausios pralaimėtojų pogrupio komandos taip pat kvalifikuosis į renginio finalus.
4. Finalai: gruodžio 10 d. Litexpo, Vilnius. 


Turnyrą tiesiogiai galėsite stebėti net 3-ose skirtingose platformose: ePlay.lt portale, ePlay Facebook paskyroje arba TV3 Play portale.
Primename, kad turnyro metu ne tik išsiaiškinsime stipriausias Baltijos šalių komandas, tačiau pastarosios kaunasi ir dėl rekordinio Baltijos šalių istorijoje 10 000 € piniginio prizinio fondo!

Autorinės teisės © 2017 UAB TV3 | Visos teisės saugomos