• eplay home
  • LMESL
  • LESL
  • KOTB

PUGGODS prasiskynė kelią į Varlė.lt LESL CS:GO finalus

Šiandien buvo sužaistas trečiasis Varlė.lt Lietuvos eSporto lygos Counter Strike: Global Offensive ketvirtfinalis, po kurio paaiškėjo trečioji komanda, iškovojusi kelialapį į LAN finalus.

Ja tapo komanda PUGGODS, kurie bendru rezultatu 2-0 įveikė LithuanianTigers.

Pirmajame žemėlapyje, kuris buvo Overpass, užvirė tikras pragaras - komandos viena po kitos rinko raundus į savo sąskaitą ir pasibaigus visiems 30 raundų rezultatas buvo lygus 15-15. Todėl ekipos privalėjo žaisti pratęsimą ir jam pasibaigus PUGGODS sugebėjo išplėšti pergalę rezultatu 24-21.

Antrasis žemėlapis, kurį buvo pasirinkę PUGGODS, buvo Inferno, ir čia, atrodo, morališkai sužlugę LithuanianTigers nebesugebėjo atsitiesti po skaudaus antausio, bei buvo sutriuškinti 4-16.

PUGGODS tapo trečiaja CS:GO komanda, kuri žais artėjančiuose Varlė.lt LESL CS:GO LAN finaluose gegužės 20-21 dienomis kongresų ir parodų centre Litexpo. Jų varžovais jau LAN finalų pusfinalyje taps poros GameplayDNA ir CH33KY laimėtojai. Šios komandos dėl vietos finale kovos gegužės 14-ąją.

Primename, jog kiek anksčiau vietas į Varlė.lt Lietuvos eSporto lygos finalus CS:GO divizijoje iškovojo komandos EoN ir Bleiz. Jas taip pat pamatysime kitą savaitgalį Litexpo parodų rūmuose.

Autorinės teisės © 2017 UAB TV3 | Visos teisės saugomos