• eplay home
 • LMESL
 • LESL
 • KOTB

LMESL`17 League of Legends taisyklės

Renginio pradžia: 2017 m. spalio mėn. 22 diena.

Renginio formatas: komandą sudaro 5 pagrindinės sudėties žaidėjai bei ne daugiau nei 2 atsarginiai, galintys bet kuriuo metu pakeisti pagr. sudėtį, žaidėjai (stand-in). Komandos sudėtį žaidimo metu turi sudaryti ne mažiau nei 3 tos pačios mokyklos mokiniai. Tai reiškia, jog komandoje privalo būti bent 3 žaidėjai iš tos pačios mokyklos, tuo tarpu likę žaidėjai gali, bet nebūtinai turi, būti iš kitų mokyklų ar miestų. Komandos nariai negali registruotis daugiau nei 1 komandoje dalyvaujančioje turnyre. Visi komandos nariai privalo būti moksleiviai.

Lygos kovos bus žaidžiamos single elimination, group stage bei play-offs principu, atitinkamai nuo etapo, kuriame vyks kovos.

Dalyvių informavimas:

 1. Visi užsiregistravę dalyviai apie turnyro eigą bei reikiamus atlikti žingsnius bus informuojami elektroniniu paštu, kurį nurodys registracijos lauke. 
 2. Informaciją apie turnyrų atnaujinimus galėsite rasti mūsų Facebook  arba internetiniame puslapyje.
 3. Dalyviai privalo domėtis turnyro eiga ir nesulaukę atnaujinimų apie turnyro eigą privalo kreiptis į turnyro koordinatorių ar administratorių patys. Blogai nurodyti kontaktai registracijos formoje ar pasyvus domėjimasis renginio naujienomis nėra ir nebus laikoma pateisinančia priežastimi komandai taikyti išlygas.
Registracija:

Registracijos datos: 2017.09.28 - 2017.10.17.

Lygos eiga:

 1. Pirmame ture matysime best of one (BO1) kovas. Pirmo turo metu kovą pralaimėjusi komanda iš turnyro iškrinta negrįžtamai. Šiame etape išsiaiškinsime 16 pajėgiausių komandų.
 2. Antrame ture komandos bus suskirstytos į 4 grupes po 4 komandas. Grupėse komandos viena su kita sužais po 1 best-of-one (BO1) kovą. Iš grupės į tolimesnį etapą patenka 2 stipriausios komandos iš kiekvienos grupės.
 3. Top 18 etape komandos bus suskirstytos į turnyrinę lentelę, kai pirmos grupės nugalėtojai žais su paskutinės grupės antrą vietą užėmusia komanda, antros grupės nugalėtojai – su priešpaskutinės grupės antrą vietą užėmusia komanda ir t.t. Komandos tarpusavyje sužais 1 best-of-three (BO3) kovą. 2 stipriausios komandos susikaus LAN finaluose Vilniuje.
Kovos:

Turnyro kovos vyks best of one (BO1) arba best of three (BO3) formatu. Kovos vyks Europe West serveryje.

Prizinis fondas:

1000 €. Prizinis fondas mažesnis nebus, tačiau gali didėti!

 • 1 vieta: 500 €.
 • 2 vieta: 300 €.
 • 3 vieta: 100 €.
 • 4 vieta: 100 €.

Žaidimo nustatymai:

 • Žemėlapis: Summoner's Rift.
 • Rėžimas: Tournament draft.
 • Žaidimo trukmė: Iki kol išaiškinami nugalėtojai.
 • Žaidimo nugalėtojai: Komanda, kuris visiškai sunaikina savo varžovu nexusa arba, priešininkus priverčia pasiduoti.
 • Heroju rinkimas: Draft režimas. Žaidėjai gali pasirinkti tik tuos čempionus kurios yra atrakine žaidime. Žaidėjai privalo turėti bent 16 čempionu, kad galėtu žaisti.
Žaidimo nutraukimas ar sustabdymas (Pause):

Komanda ar jos atstovas, patiriantis techninius nesklandumus, turi teisę prašyti žaidimą peržaisti, jei techninės kliūtys įvyko iki 5 (penktos) žaidimo minutės. Žaidėjas privalo informuoti apie techninio gedimo detales ir reguliariai informuoti apie proceso sprendimo eigą. Jei žaidėjas atsijungė, žaidimas vertinamas kaip negaliojantis, išskyrus atvejus, jei turnyro administratorius nustato ir priima sprendimą, jog toks elgesys buvo nesąžiningas. Žaidėjui sąmoningai atsijungus iš serverio ir nieko nepranešus administratoriui - žaidimas vyksta įprasta tvarka ir nėra stabdomas.
Esant serverio techniniams gedimams situaciją vertina turnyro administratorius. Turnyro administratorius, esant serverio techniniam gedimui, turi teisę tiek paskirti pergalę komandai, kuri buvo arčiau pergalės, tiek pareikalauti peržaisti žaidimą. Administratoriaus sprendimas yra galutinis ir neginčytinas.

Turnyre draudžiama:

1. Naudoti bet kokią, žaidimo funkcionalumą keičiančią, įrangą.
2. Tyčiniai atsijungimai be aiškios ir pateisinamos priežasties.
3. Tyčiniai, turnyro reglamento neatitinkantys, serverio nustatymai.
4. Nesportiškas elgesys.
5. Naudoti bendrą pokalbių kambarį žaidimo metu bet kokiems, ne su žaidimu susijusiems  dalykams informuoti, kuriuos privalo žinoti priešininkų komanda (pvz. techninė pauzė).
6. Žaidimo klaidų (bug) naudojimas, kuris keičia žaidimo funkcionalumą.

Turnyro koordinatorius pasilieka teisę keisti bet kurią taisyklę, bet kuriuo metu.

Taisyklių nesilaikymas gali būti ir bus baudžiamas šalinimu iš lygos. Šiurkštūs taisyklių pažeidimai gali būti baudžiami pašalinimu iš visų ateinančių ePlay ar kitų organizatorių turnyrų.

Turnyro taisyklių nežinojimas ar klaidingas interpretavimas nėra ir nebus laikoma pateisinama priežastimi komandai ar žaidėjui taikyti išlygas.

Turnyro administratorių žodis/sprendimas yra galutinis ir neginčijamas.

Dėl papildomos informacijos ar iškilusių klausimų, susisiekite su turnyro koordinatoriumi el. paštu Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. arba Facebook paskyroje.

Autorinės teisės © 2017 UAB TV3 | Visos teisės saugomos