• eplay home
  • LMESL
  • LESL
  • KOTB

Po kvalifikacinio etapo paaiškėjo visos komandos dalyvausiančios Lietuvos moksleivių eSporto lygoje

Savaitgalį buvo sužaisti kvalifikaciniai mačai Counter Strike: Global Offensive ir League of Legends disciplinų Varle.lt Lietuvos moksleivių eSporto lygai (LMESL).

CS:GO turnyre, kurio prizinį fondą sudaro net 2500€, po atrankos paaiškėjo visos 32 komandos, toliau kovosiančios grupių etape. 

Visi 32 kolektyvai buvo suskirstyti į 8 grupes po keturias ekipas. Vakar prasidėjo jau ir ši turnyro stadija, o savo kovas sužaidė 1 ir 2 grupių komandos. Tiesa, pirmosios grupės komandos RsN ir Valierax kol kas dar nesužaidė savo susitikimo, todėl dar nėra aišku, kuri komanda užims antrą vietą pogrupyje. Pirmąją vietą šioje grupėje užsitikrino Mintis, kurie iškovojo visas tris pergales 16-5, 16-7, 16-2.

Antroje Varle.lt LMESL CS:GO turnyro grupėje taip pat būvo nesklandumų - vienas komandos 7331dll narys praeityje yra baustas už neleistinų programų naudojimą ir tai pastebėję organizatoriai diskvalifikavo šį kolektyvą iš Lietuvos moksleivių eSporto lygos. Kitoms trims komandoms buvo įskaityta po techninę pergalę. Pirmi antroje grupėje liko komanda PimPim (3 pergalės) o antri RushA (2 pergalės, 1 pralaimėjimas). Deja, bet turnyrą šioje grupėje palieka ekipa LSG.

Visą informaciją apie Varle.lt LMESL CS:GO turnyrą rasite nuorodoje.

Grupės atrodo taip:
csgo grupes1

Tuo tarpu League of Legends čempionate, kurio prizinis fondas yra 1000€, po kvalifikacinio etapo liko 16 stipriausių kolektyvų, kurie buvo suskirstyti po keturias į 4 grupes. Grupių etapas dar neprasidėjo o visą informaciją apie Varle.lt LMESL League of Legends turnyro komandas, grupes, tvarkaraštį ir pan. rasite nuorodoje.

Autorinės teisės © 2017 UAB TV3 | Visos teisės saugomos