• eplay home
  • LMESL
  • LESL
  • KOTB

Baigėsi Varle.lt LMESL po kurios paaiškėjo stipriausios šalies mokyklos!

Šį savaitgalį Vilniuje praūžė Varle.lt Kings of the Baltics LAN finalai, kur buvo išaiškintos stipriausios Baltijos šalių Counter Strike: Global Offensive ir League of Legends komandos.

Be Kings of the Baltics finalų, toje pačioje studijoje įvyko ir Varle.lt Lietuvos moksleivių eSporto lygos finalai, kur galiausiai tapo aiškios stipriausios CS:GO ir LoL mokyklų komandos.

Pirmąją finalų dieną į akistatą stojo CS:GO komandos, kur susitiko Mintis ir Susukam kolektyvai.

Susukam pasirinko žaisti Inferno žemėlapį, tačiau nesugebėjo atsilaikyti prieš Mintis spaudimą ir atidavė savo varžovams savojo pasirinkimo pergalę. Tuo tarpu Mintis pasirinkę Cache toliau demonstravo puikų žaidimą ir jau savajame pasirinkime nepaliko jokių vilčių Susukam, laimėdami žemėlapį 16-5 bei visą Varle.lt Lietuvos moksleivių lygą!

Galutinė Varle.lt LMESL CS:GO rikiuotė:

1. Mintis - 750€
2. Susukam - 450€
3-4. LS - 150€
3-4. Fozenxd - 150€ 

Na o antrąją dieną vyko Varle.lt LMESL League of Legends finalai, kur į akistatą stojo FirstBloodStrategy ir Team United.

Šioje disciplinoje kova buvo kiek aršesnė ir galutinis rezultatas buvo 2-1 Team United komandos naudai. "frexey" komandai buvo įteiktas 500 eurų čekis bei nugalėtojų taurė.

Galutinė Varle.lt LMESL LoL rikiuotė:

1. Team United - 500€
2. FirstBloodStrategy  - 300€
3-4. Daužymas - 100€
3-4. Gedimino stumbrynas - 100€

Autorinės teisės © 2017 UAB TV3 | Visos teisės saugomos