• eplay home
  • LMESL
  • LESL
  • KOTB

Cloud9 Dota2 žaidėjai nusprendė išformuoti komandą

JAV elektroninio sporto organizacija Cloud9 skelbia, jog po penkerių mėnesių bendradarbiavimo su savo Dota2 kolektyvu, buvo priimtas sprendimas išformuoti komandą.

Buvo nuspręsta nutraukti sutartis su iš Danijos kilusiais žaidėjais, žaidusiais po Cloud9 vėliava nuo šių metų pradžios. Negana to, patys žaidėjai taip pat nebenorėjo likti kartu ir išformavo komandą, kuri iš anksčiau buvo žinoma kaip Dannish Bears.

Tuo metu kai komanda gavo sutartis su žymiausia JAV organizacija, jie demonstravo puikius rezultatus - ekipa finašavo ketvirtoje vietoj DreamLeague Season 6, bei iškovojo titulus tokiuose turnyruose kaip Royal Arena Season 1 ir ProDota Cup Europe's 12th bei kitus. Vis dėlto, po to, ši Danijos ekipa demonstravo ypač prastus rezultatus - didžiausiu pasiekimu su Cloud9 organizacija tapo antra vieta World Electronic Sports Games. Na o paskutiniu metu komanda nesugebėjo kvalifikuotis į tokius turnyrus kaip Mr.Cat Invitational ir Summit 7.

Vienintelis žaidėjas iš šio penketuko, ir toliau bendradarbiausiantis su C9, yra Jonas ''13abyKnight'' Andersenas, kuris tapo oficialiu organizacijos streameriu.

Cloud9 šiuo metu ieško naujos komandos su kuria galėtų pasirašyti kontraktą. Artėjančio The International ši JAV organizacija praleisti nenori.

Žaidėjai, pasukę savais keliais, anksčiau atstovavę tokias ekipas kaip Dannish Bears, The Imperial ir Cloud9:

Marcus 'Ace' Hoelgaard
Jon '13abyKnight' Andersen
Mikki 'HeStEJoE-RoTTeN' Mørch Junget
Danny 'NoiA' Mørch Junget
Christoffer 'Ryze' Borregaard Winther

Autorinės teisės © 2017 UAB TV3 | Visos teisės saugomos