• eplay home
  • LMESL
  • LESL
  • KOTB

Baigėsi pirmasis šių metų Overwatch LAN turnyras Europoje

Vakar vakare Vokietijos mieste Krefelde užsibaigė pirmasis šiais metais Europoje surengtas LAN turnyras skirtas Overwatch žaidimui TakeOver2.

50 000 JAV dolerių priziniame fonde turėjęs turnyras tapo traukos centru visai Europos Overwatch bendruomenei, mat paskutinis LAN turnyras, vykęs Europoje, kuriame buvo žaidžiama Overwatch, buvo dar praėjusiais metais - DreamHack Winter'16.

Dar visai neseniai aprašėme jums grupių etapo turą, na o po jo sekė play off stadija, kurioje netrūko įdomių kovų.

Pusfinaliai prasidėjo tituluočiausios pastarojo meto komandos Rogue iš Prancūzijos pergale 2-0 prieš JAV komandą Cloud9. Antras pusfinalis suvedė Movistar Riders ir eUnited, šįkart pranašesni buvo A grupės 2-osios vietos komanda eUnited (2-0).

Turnyro sistema suteikė komandoms, pralaimėjusioms pusfinalius dar po vieną šansą - komandos privalėjo sužaisti su A ir B grupių 3-ias vietas užėmusiais kolektyvais. Cloud9 teko NiP, o Movistar žaidė su Hammers Esports. Vis dėlto, abu praėjusių pusfinalių dalyviai 2-0 susitvarkė su savo varžovais. Tuomet šioms ekipoms teko stoti akis į akį dėl tolimesnio šanso kautis dėl pirmos vietos. Po gan įtemptos kovos C9 baigė susitikimą iškėlę galvas - amerikiečiai šventė pergale 3-2.

Tuo tarpu pusfinalio nugalėtojai aiškinosi santykius tarpusavyje. Deja, tačiau eUnited nesugebėjo nieko priešpastatyti prieš galingą Rogue žaidimą. Prancūzai iškovojo užtikrinta pergale 3-0 ir žengė į finalą. Tuomet eUnited nukrito į žemutinį krepšelį kur jų laukė Cloud9. Visgi eUnited nepaleido savo vietos finale ir sutrypę C9 3-0 sugrįžo į kovą dėl pirmosios vietos ir trečią kartą per visą TakeOver2 turnyrą susirėmė su Rogue.

Finale Rogue, ko gero, atsipalaidavę, po dviejų pergalių per visą turnyrą prieš eUnited, leido šiems laimėti vieną žemėlapį, bet vis tiek susiėmė ir laimėjo 3-1. Taip Rogue dar kartą įrodė, jog jie stipriausia Europos Overwatch komanda, galinti pakovoti ir su Azijos ekipomis. Prancūzai apgynė Overwatch TakeOver čempionų vardus ir susižėrė net 25 tūkstančius JAV dolerių pirmos vietos prizą.

Galutinė TakeOver2 Overwatch turnyro rikiuotė:

1. Rogue - 25 000$
2. eUnited - 12 500$
3. Cloud9 - 8 500$
4. Movistar Riders - 4000$
5-6. NiP
5-6. Hammer Esports
7-8. Cyclowns
7-8. Misfits

Autorinės teisės © 2017 UAB TV3 | Visos teisės saugomos