• eplay home
  • LMESL
  • LESL
  • KOTB

Galiausiai aiškūs visi artėjančio The International 7 dalyviai

Pagaliau paaiškėjo galutinis sąrašas Dota2 komandų, kurios dalyvaus artėjančiame VALVE rengiamame The International 7 čempionate.

Jau kiek seniau buvo aišku, jog pakvietimus į TI7 gavo tokie kolektyvai kaip Virtus.pro, OG, Evil Geniuses, Team Liquid, Invictus Gaming ir Newbee.

Be šių 6 ekipų dar 12 paaiškėjo po įvairių kvalifikacijų, kurios vyko Europos, Šiaurės ir Pietų Amerikos, Eurazijos, Pietryčių Azijos ir Kinijos regionuose. Verta paminėti, jog į čempionatą prasibrovė pirmoji Pietų Amerikos komanda per visą The International istoriją. Ja tapo Infamous iš Peru. Šios organizacijos komanda yra vienintelė istorijoje, kuriai pavyksta antrąkart patekti į VALVE finansuojamą turnyrą - 2015 metais ši komanda dalyvavo Frankfurt Major'15.

Europos regione užfiksuotas nuostabą keliantis reginys - Prodota Gaming organizacija prieš pat TI7 kvalifikaciją nusprendė atsisakyti savo Dota2 kolektyvo paslaugų, o šie, tiesiog pasivadinę Planet Dog, ėmė ir prasibrovė į The International, kas sukėlė daugybę pašaipių replikų Prodota organizacijos vadovybės link.

Tuo tarpu Eurazijos regione, kaip jau minėta anksčiau, žymioji Natus Vincere komanda, kartu su Danilu "Dendi" Ishutinu, nesugebėjo praeiti kvalifikacijos, ir pirmąkart visų TI istorijoje, nedalyvaus šiame grandioziniame renginyje. Eurozijos (CIS) regioną atstovaus Team Empire.

Visi artėjančio TI7 dalyviai:

6 pakviesti kolektyvai:

OG
Virtus.Pro
Evil Geniuses
Team Liquid
Invictus Gaming
Newbee

12 kvalifikacijas praėjusių komandų:

Team Secret (Europa)
Planet Dog (Europa)
Team NP (Šiaurės Amerika)
TnC (Pietryčių Azija)
Fnatic (Pietryčių Azija)
Execration (Pietryčių Azija)
iG.Vitality (Kinija)
LGD Forever Young (Kinija)
LGD Gaming (Kinija)
Team Empire (Eurazija)
Digital Chaos (Šiaurės Amerika)
Infamous (Pietų Amerika)

The International 7 vyks JAV mieste Sietle, Key arenoje, rugpjūčio 7-12 dienomis. Prizinis fondas dar nėra galutinis, mat jis kinta kasdien. Šiuo metu jį sudaro daugiau nei 19 milijonų JAV dolerių, ir prognozuojama, jog kaip ir kasmet jis taps rekordiniu visų TI istorijoje.

Autorinės teisės © 2017 UAB TV3 | Visos teisės saugomos