• eplay home
  • LMESL
  • LESL
  • KOTB

Prasidėjo PGL Major Krakow 2017!

Šiandien per pietus prasidėjo laukiamiausias šios vasaros Counter Strike: Global Offensive turnyras PGL Major Krakow 2017!

Viskas prasidėjo kova tarp legendų statusą turinčių Gambit Gaming ir iš kvalifikacijos atvykusių mousesports. Žemėlapyje Inferno pranašesni buvo Danylo "Zeus" Teslenko ekipa, kuri įveikė internacionalią Vokietijos organizacijos ekipą 16-10.

Antrasis susitikimas prasidėjo iškart po to - dukart Major čempionai fnatic susitiko su per stebuklą į Major įšokusiais FlipSid3 Tactics. Rezultatu 16-12 Mirage žemėlapyje pranašesni buvo "fanatikai", kurie sužaidė puikiai antrojoje, teroristų pusėje.

Toliau sekė šių čempionatų senbuvių Virtus.pro ir pirmąkart į Major patekusių Vega Squadron susitikimas Nuke žemėlapyje. Tai, kad Vega neišbraukė Nuke buvo didžiulė rusų klaida, mat jų varžovai iš Lenkijos yra laikomi vienais geriausių šiame žemėlapyje visame pasaulyje. Tą Viktoro "TaZ" Wojto ekipa ir pademonstravo, tiesiog nušluodami savo varžovus iš žemėlapio 16-2.

Po šios lenkų pergalės sekė čempionato favoritų SK Gaming ir naujokų PENTA mačas, ir čia, atrodė, jog viskas klostysis taip pat kaip ir prieš tai vykusiame susitikime. Nors SK pradžioje tiesiog daužė savo varžovus, varydami juos į neviltį, vis dėlto kai komandos apsikeitė pusėmis, ir brazilams teko puolančiųjų vaidmuo, PENTA atsiskleidė ir net išsiveržė į priekį. Bet pačioje susitikimo pabaigoje sužibėjo SK Gaming žvaigždė Marcelo "coldzera" Davidas, kuris per kelis raundus vienas pats laimėjo savo komandai šią kovą. Galutinis rezultatas 16-13 Inferno.

Čempionatui įsibėgėjus žiūrovai pagaliau sulaukė pirmosios staigmenos - vieni turnyro favoritų FaZe netikėtai nusileido čempionato naujokas BiG. Neįvertinę savo priešininkų jėgų, Nikolos "NiKo" Kovačo ekipa pralaimėjo Inferno 8-16.

Sekantys laukė North ir Cloud9. Čia, Mirage žemėlapyje, geresni buvo amerikiečiai, kurie demonstruoja puikią formą pastaruoju metu. Tą patvirtino ir patekimas į ESL One Cologne 2017 finalą prieš savaitę. 16-12 C9 naudai.

Po šio susitikimo įvyko ESL One Cologone'17 ketvirtfinalio pakartojimas - Natus Vincere Overpass žemėlapyje žaidė prieš G2 Esports. Nors Na`Vi pirmąją pusę laimėjo net 12-3, vis dėlto jiems nepavyko "uždaryti" šio žaidimo ir Ukrainos organizacijos komanda atidavė pergalę Richardo "shox" Papillono ekipai 16-14.

Paskutinis dienos mačas įvyko tarp praeito ELEAGUE Major 2017 čempionų Astralis iš Danijos ir Major naujokų, brazilų Immortals. Po gan atkaklios kovos bei pratęsimo savo pranašumą į rodė danai, laimėdami 19-17 Overpass

Po šių mačų turnyrinė lentelė atrodo taip:

Virtus.pro
BIG
Gambit Gambit
Cloud9
fnatic
SK
Astralis
G2
Immortals
Natus Vincere
PENTA
FlipSid3
North
mousesports
FaZe
Vega Squadron

Iškart po pirmosios dienos susitikimų, organizatoriai paskelbė kas ir kada susitiks rytoj:

12:00 PENTA vs North
13:30 mousesports vs FaZe
15:00 FlipSid3 vs Natus Vincere
16:30 Immortals vs Vega Squadron
18:00 BIG vs Cloud9
19:30 Gambit vs G2
21:00 SK vs Astralis
22:30 Virtus.pro vs fnatic 

Autorinės teisės © 2017 UAB TV3 | Visos teisės saugomos