• eplay home
  • LMESL
  • LESL
  • KOTB

„Lenovo Legion Y720“ apžvalga

Pasak Varle.lt eSporto ir žaidimų įrangos specialistų, dar visai neseniai žaidimams skirti nešiojami kompiuteriai buvo nišiniais įrenginiais, kurie buvo išleidžiami orientuojantis į entuziastus ir pasiturinčius žaidėjus.

Tačiau sumažėjus vidinės konstrukcijos elementams ir išaugus našumui, žaidimų nešiojami kompiuteriai tapo labiau masiniais įrenginiais ir naudotojai pradėjo juos svarstyti kaip universalius darbui ir žaidimams skirtus sprendimus. Todėl nieko keisto, kad dauguma nešiojamų kompiuterių gamintojų pradėjo siūlyti savo žaidimams skirtus modelius arba net atskirus prekės ženklus. „Lenovo“ kompanija jau ir anksčiau siūlydavo nešiojamų kompiuterių modelius, kuriuos galima vadinti skirtais žaidimams, tačiau šiais metais ji dar pristatė atskirą prekės ženklą „Legion“. Pažiūrėkime, koks yra „Lenovo Legion Y720“.

Dizainas ir medžiagos

Nepaisant to, kad „Lenovo Legion Y720“ yra naujo prekės ženklo atstovas, jis praktiškai atkartoja praeitų metų nešiojamo kompiuterio „IdeaPad Y900“ dizainą. Atrodo įrenginys ne taip agresyviai, kaip to tikimasi iš žaidimams skirto nešiojamo kompiuterio. Varle.lt žaidimų kompiuterių specialistų manymu, iš tikrųjų, jei ne raudonas logotipas ant dangtelio ir ne raudonas klaviatūros apšvietimas su išskirtais WASD klavišais, modelis atrodytų kaip įprastas darbui skirtas nešiojamas kompiuteris.Šis įrenginys yra pakankamai didelis ir pasižymi 380x277x29 mm matmenimis. Nešiojamas kompiuteris sveria 3,2 kg ir turint omenyje tai, kad jis turi ne patį kompaktiškiausią maitinimo bloką, ji sunkiai, bet vis dėlto galima pavadinti portabiliu.

Žaidimams skirto kompiuterio dangtelis ir apatinė korpuso dalis yra pagaminti iš aliuminio su imituojančiu anglies pluoštą raštu. Panaudotų medžiagų kokybė čia tikrai verta aplodismestų.

Ekranas yra dengtas matiniu stiklu. Reikėtų pažymėti tai, kad toks sprendimas vis dar yra retai sutinkamas net brangiuose nešiojamuose kompiuteriuose. Paviršius aplink klaviatūrą yra pagamintas iš plastiko su soft-touch danga.

Jungtys

Visos žaidimų įrenginio jungtys yra ant šoninių kraštinių. Iš dešinės pusės yra C tipo USB, Mini DisplayPort, dvi USB 3.0 jungtys ir HDMI. Iš kairės pusės rasime „Kensington“ užraktą, maitinimo jungtį, RJ-45 (LAN), dar vieną USB 3.0 jungtį ir 3,5 mm ausinių jungtį. Reikėtų pažymėti tai, kad visos jungtys šiame kompiuteryje yra išdėstytos patogiai ir netrukdo vienos kitoms naudojimosi jomis metu.

Reikėtų pažymėti tai, kad „Legion Y720“ pasižymi „Thunderbolt 3“ jungtimi. „Thunderbolt 3“ persiųsti failus leidžia greičiau ir be to, sumažina reikalingų jungčių skaičių. Iš tikrųjų ši jungtis panaudojimo prasme praktiškai neturi konkurentų. Ji leidžia persiųsti duomenis su iki 40 Gbps sparta.

Autorius: Varle.lt

Autorinės teisės © 2017 UAB TV3 | Visos teisės saugomos