• eplay home
  • LMESL
  • LESL
  • KOTB

Netikėta: Zeus sugrįžta ten, kur viskas prasidėjo

Ukrainos eSporto organizacija Natus Vincere skelbia, jog galiausiai suformavo savo Counter Strike: Global Offensive ekipos sudėtį.

Na`Vi skelbia, jog po beveik metų pertraukos į komandą sugrįžta PGL Major Krakow'17 su Gambit laimėjęs Danylo "Zeus" Teslenko, kuris užims ekipos kapitono pareigas.

Taip pat organizacija skelbia, kad Denisas "seized" Kostinas nepaliks kolektyvo, kaip buvo kalbama anksčiau, o sugrįš į poziciją, kurioje buvo dar prieš "Zeus" paliekant komandą.

Trenerių štabe taip pat įvyko permainos - Andrey "ANDI" Prokhorovas yra keičiamas Mikhailu "Kane" Blaginu. "ANDI" buvo pasiūlyta likto komandos analitiku, tačiau ukrainietis atsisakė tokios galimybės ir tęs trenerio karjerą. Šiuo metu jis yra atviras visiems pasiūlymams iš kitų komandų.

Naujas Na`Vi sąstatas atrodo taip:

Danylo "Zeus" Teslenko
Aleksandr "s1mple" Kostyliev
Ioann "Edward" Sukhariev
Egor "flamie" Vasilyev
Denis "seized" Kostin

Mikhail "Kane" Blagin

Rugpjūčio 15-ąją ekipa susirinks į "bootcamp" Na`Vi organizacijos name, kur intensyviai treniruosis iki rugpjūčio 28-osios. Jau 22-ą rugpjūčio ekipa startuos naujame ESL Pro League s6 sezone, o po to iškart prasidės LAN turnyrų maratonas - Na`Vi vyks į DreamHack Masters Malmö 2017, vėliau keliaus į JAV miestą Atlantą kur žais ELEAGUE CS:GO Premier 2017 grupių etapą. Galiausiai "Zeus" vedamas penketukas skris į Niujorką kur vyks ESL One New York 2017.

Autorinės teisės © 2017 UAB TV3 | Visos teisės saugomos