• eplay home
  • LMESL
  • LESL
  • KOTB

The International 7: paaiškėjo viršutinio krepšelio finalininkai

Ketvirtoji The International 7 diena prasidėjo susitinkant gana priešiškai nusiteikusioms OG ir TnC.

Lygiai prieš metus TnC sukrėtė Dota2 pasaulį, išmesdami tuo tarpu dukart Major čempionus ir turnyro favoritus OGTI6. Tai buvo be išlygų didžiausias siurprizas TI6, ir pietryčių Azijos fanai tikriausiai vakar svajojo apie dar vieną tokio stebuklo pakartojimą. Tačiau OG, nors ir silpniau pasirodę grupėse (užėmė 5-ą vietą), toliau demonstruoja dominavimą ‘Lower Bracket’ ir net TnC puikiai priešinantis, nušlavė varžovus rezultatu 2-0, atkeršydami už praeitų metų nusivilimą.

Antrame dienos ‘Lower Bracket’ mače, LGD dar kartą parodė, kodėl jie buvo vieni iš stipriausių grupėje, greičiau nei per valandą iš turnyro pašalindami Digital Chaos. Paskutinė Šiaurės Amerikos komanda pirmą mačą buvo priversti pasiduoti per 22 minutes. Antrąjį vakariečiai priešinosi kiek geriau, tačiau be galo stiprus LGDAntimage’ varžovams nesuteikė jokių vilčių. LGD žengia toliau, palikdami TI7 kovoti komandas tik iš Europos, CIS ir Kinijos regionų.

ti ketvirtadiena

Tuo tarpu pirmame ‘Upper Bracket’ dienos susitikime dėl top3 finišo susikovė Newbee ir iG. Dviems Kinijos gigantams prireikė visų trijų mačų, kad būtų išaiškintas nugalėtojas - nors iG po pralaimėjimo pirmame mače ir sugebėjo trumpam atsitiesti, Newbee pasirodė stipresni ir žengė į rytoj vyksiantį ‘Upper Bracket’ finalą.

Dėl antros ‘Upper Bracket’ finalo vietos susitiko rusų viltis Virtus Pro ir neįveikiamais atrodantys LGD Forever Young. Po visiškai vienapusiškai pralošto pirmojo mačo, VP pasirodė šiek tiek geriau, iš tiesų pasipriešindami LGD, tačiau, jų nelaimei, antrasis susitikimas ir vėl baigėsi Kinijos pergale. Virtus Pro teks keliauti į ‘Lower Bracket’, o ‘Upper Bracket’ finale dėl garantuotos antrosios turnyro vietos kausis Newbee ir LGD Forever Young.

upperbracket

Transliacija prasidės 20:00 Lietuvos laiku čia: https://www.twitch.tv/dota2ti

Autorius: ManaFreak

Autorinės teisės © 2017 UAB TV3 | Visos teisės saugomos