• eplay home
  • LMESL
  • LESL
  • KOTB

The International artėja link pabaigos

Liko vos keli žingsniai iki The International pabaigos, kuomet išaiškės stipriausia planetos Dota2 komanda.

'Upper Bracket' finalininkai LGD Forever Young ir Newbee gavo dieną poilsio, o tuo tarpu 'Lower Bracket' komandos toliau kovėsi dėl išlikimo ir teisės kovoti grand finale.

Pirmas iš trijų dienos mačų vyko tarp Team Liquid ir Team Empire. Pastariesiems netikėtai iš turnyro eliminavus Cloud9 ir Evil Geniuses, buvo sunku nusakyti, kuri komanda šiame turnyre yra įgijusi didesnį pagreitį. Visgi Team Liquid darkart visiems priminė, kodėl jie yra viena iš komandų, kurią daugelis tikėjosi matyti finale. Puikiai susikoncentravę Europos atstovai laimėjo pirmus du mačus per 34 ir 30 minučių ir pašalino Empire iš turnyro 7-8 vietose. Tačiau diena Team Liquid dar nebuvo baigta, nes jų vakarop laukė dar viena Bo3 serija prieš kitą CIS regiono komandą Virtus Pro.

Antrame dienos susitikime prieš Kinijos gigantus LGD kovėsi dar viena Europos viltis - OG. Šis susitikimas, visgi, dar vieniems vakarų favoritams nusisekė gerokai prasčiau, nei Team Liquid. LGD puikiai pasiruošė vienai tituluočiausių Dota 2 komandų - anksti išplėštą pranašumą saugiai išaugino iki tokio, kad priešininkai 55-tą minutę buvo priversti pasiduoti. Antrame susitikimo mače OG sekėsi šiek tiek geriau - dar labiau padidinę ankstyvą agresiją, OG pradėjo pirmauti ir spausti savo varžovus. Tačiau nepaprastas Kinijos komandų efektyvumas masiniuose mūšiuose lėmė, jog OG pralaimėjo porą vieną po kito vykusių susirėmimų, per antrąjį mirdami visi penki ir atiduodami varžovams patį 'Roshan' ir, daugelio nuomone, visą mačą. Nuo to taško LGD perėmė žemėlapio kontrolę, uždarė OG savo bazėje, ir greitai sunaikino jų svajones pasiekti TI7 titulą, vėl palikdami tiek kartų 'Major' laimėjusią komandą be 'Aegio'.

Paskutinė dienos serija tarp Team Liquid ir Virtus Pro fanams davė vieną įtempčiausių turnyro mačų. Begalė kovų leido Team Liquid 100-ąją minutę išgriauti visus Virtus Pro barakus, jų link pasiųsdami 'Mega Creeps', tačiau Liquid tai kainavo dviejų herojų, neturinčių 'buyback' mirtis. Tai supratę Virtus Pro surinko paskutines jėgas ir nužygiavo į Team Liquid bazę. Tačiau 'Matumbaman' nupirktas 'Divine Rapier' ir puiki Team Liquid koordinacija leido šiems apsiginti, išžudant visą priešininkų komandą ir išsiveržiant serijoje rezultatu 1-0. Antrame mače Virtus Pro atsakė puikiai organizuota 35 minučių pergale, tačiau to nepakako, ir dienos pabaigoje Team Liquid, laimėję rezultatu 2-1 žengė į turnyro top 4.

Turnyras prasitęs šiandien, 20:00 Lietuvos laiku, https://www.twitch.tv/dota2ti


Autorinės teisės © 2017 UAB TV3 | Visos teisės saugomos