• eplay home
  • LMESL
  • LESL
  • KOTB

STYKO vietą HellRaisers komandoje užims talentas iš Jordanijos

Dar visai neseniai skelbėme, jog Ukrainos eSporto organizacijos HellRaisers Counter Strike: Global Offensive ekipą paliko Martinas "STYKO" Stykas, na o šiandien komanda skelbia, jog rado jam pamainą.

Po "STYKO" išvykimo į mousesports, HellRaisers nusprendė atnaujinti savo sudėtį - komandą taip pat palieka nuo 2016 metų balandžio su HR žaidęs Vladyslavas "bondik" Nechyporchukas. Ukrainietis ieškos naujos komandos ir yra atviras visiems pasiūlymams.

Į pastarojo vietą HellRaisers vadovybė pasikvietė 18-etį turką Ozgurą "woxic" Ekerą, kuris anksčiau yra žaidęs su Dark Passage. Tuo tarpu "STYKO" vietą užims žaidėjas iš Jordanijos Issa "ISSAA" Muradas. Šis žaidėjas anksčiau atstovavo savo šalies ekipą Spotnet.

Abu žaidėjai dar nepasirašė sutarčių su HR, organizacija paskelbė, jog jie prieš tai turės praeiti bandomąjį laikotarpį, tiesa, neaišku kiek jis užtruks.

Su šiais naujais žaidėjais HellRaisers startuos ESL Pro League šeštajame sezone, kuris prasidės rugpjūčio 22-ąją. Taip pat komanda dalyvaus atrankinėse į rudenį vyksiančius LAN'us.

Nauja HellRaisers sudėtis:

Kirrill "ANGE1" Karasiov
Patrik "Zero" Žudel
Bence "DeadFox" Borocz
Issa "ISSAA" Murad
Ozgur "woxic" Eker

Ivan "Johnta" Shevcov (treneris)

Autorinės teisės © 2017 UAB TV3 | Visos teisės saugomos