• eplay home
  • LMESL
  • LESL
  • KOTB

The International 7 liko vos trys komandos, kovojančios dėl čempionų titulo

Iki Grand Finalo likus vienai dienai, penkios komandos - iG, LGD, LGD Forever Young, Newbee ir Team Liquid toliau kaunasi dėl išlikimo.

Pirmąjame dienos mače susirėmė dvi Kinijos Dota 2 čempionų dinastijos - LGD ir iG. Nieko nelaukę LGD iškart ėmė rodyti savo pranašumą, ir nors ir iškrito iš ‘Upper Bracket’ prieš Virtus Pro, nuo tada visus susitikimus laimėjo švariu 2-0 rezultatu. Taip atsitiko ir šįkart - iG teks tenkintis virš 1,000,000$ prizu, o LGD žengia tolyn į top 4.

LGD komandai ruošiantis vėliau tą pačią dieną vyksiančiam ‘Lower Bracket’ finalui prieš Team Liquid, ‘Upper Bracket’ finale susikovė Newbee ir kol kas geriausiai turnyre rodęsi LGD Forever Young. Šios Bo3 serijos laimėtojai ne bus užsitikrinę virš 4,000,000$ prizą, bet ir garantuotą top 2 finišą. Taip pat Newbee yra vienintelė The International 7 vis dar besikaunanti organizacija, galinti laimėti antrą TI titulą, o jų ‘support’ rolės žaidėjas ‘Faith’ yra vienintelis turnyre likęs žaidėjas, kuris vis dar gali tapti pirmuoju, dukart laimėjusiu The International. Nors dauguma tikėjosi LGD Forever Young pergalės, po įtemptos trijų mačų serijos Newbee išdidžiai žengė į TI finalą, nustumdami LGD Forever Young į ‘Lower Bracket’ finalus.

Nepaisant krūvos TI metu vykusių konkursų, juokingų intervių ir pro žaidėjų segmentų, ‘cosplay’ rungties, Valve dar nebaigė stebinti Dota 2 pasaulio - pertraukoje tarp mačų buvo atskleisti net du nauji Dota 2 herojai! Kol jokios detalės dar nėra visiškai aiškios, įvairūs forumai jau sprogsta nuo spėliojimų, kokios bus tų herojų galios ir silpnybės. Pristatomąjį video galite pažiūrėti:Paskutinėje dienos serijoje vakarų viltis - Team Liquid susirėmė su anksčiau dieną iG iš turnyro pašalinusiais LGD. Už Team Liquid sergančių fanų laimei, ir vėl sužibėjo nuostabus Liquid kapitono ‘KuroKy’ ‘picking’ protas - gan akivaizdžiai pergudravęs LGDpicking phase’, ‘KuroKy’ nuvedė savo komandą į švarų 2-0 serijos finišą ir nunešė vakarų viltis į ‘Lower Bracket’ finalą.

Šiąnakt 20:00 valandą Lietuvos laiku ‘Lower Bracket’ finale dėl patekimo į Grand Finalą susirems Team Liquid ir visą turnyrą iki vakar dominavusiais LGD Forever Young, o šios serijos laimėtojų Grand Finale, Bo5 serijoje lauks antrąjį TI titulą siekiantys laimėti Newbee.

Autorius: ManaFreak

Autorinės teisės © 2017 UAB TV3 | Visos teisės saugomos