• eplay home
  • LMESL
  • LESL
  • KOTB

FC Barcelona žaidėjas A. Gomesas investavo į G2 Esports

Europos eSporto organizacija G2 Esports paskelbė, jog prie jų rėmimo prisidėjo keli investuotojai, tarp kurių yra ir FC Barcelona futbolininkas Andre Gomesas.

Organizacija skelbia, jog juos rems nauja investuotojų grupė, kurią sudaro minėtas futbolininkas iš Portugalijos, atstovaujantis vieną didžiausių pasaulio futbolo klubų FC BarcelonaEverblue ManagementMACRO Ventures ir verslininkas iš Brazilijos Marcas Lemannas, kuris, pasak Forbes, yra turtingiausio Brazilijos gyventojo Jorge Paulo Lemanno sūnus.

"Su šiais investuotojais mes esame tikri, jog kaip organizacija toliau augsime, bursime stipriausias eSporto komandas bei pateiksime įdomiausią turinį. - sakė G2 Esports įkūrėjas Carlosas "ocelote" Rodriguezas. - G2 su džiaugsmu priima naujus partnerius, kurie taip pat kaip mes yra aistringi eSporto gerbėjai bei sieks mūsų visų globalaus augimo."

G2 Esports organizacija, iš seniau žinoma kaip Gamers2,  įkurta 2013 metais minėto Rodriguezo, kuris praeityje buvo žymus League of Legends žaidėjas. Per šį laikotarpį organizacija subūrė League of Legends, Counter-Strike: Global Offensive, Hearthstone, Super Smash Bros eSporto disciplinų komandas.

Autorinės teisės © 2017 UAB TV3 | Visos teisės saugomos