• eplay home
  • LMESL
  • LESL
  • KOTB

Pietų Korėjoje – eilinis KT Rolster fiasko

Po įspūdingo vasaros sezono finalo Pietų Korėjoje, kur pergalę iškovojo Longzhu penketas, dvi komandos iškart užsitikrino vietą pasaulio čempionate šį rudenį.

Kiek anksčiau tai padarė SKT, surinkę daugiausiai įskaitinių taškų per pavasario ir vasaros sezonus, o Longzhu tai pasiekė laimėdami čempionų titulą savo regione.

Tokia finalo baigtis skaudžiai kainavo KT Rolster žaidėjams, nes SKT pergalė finale būtų leidusi jiems keliauti į pasaulio čempionatą kaip antrajai Pietų Korėjos ekipai. Visgi situacija susiklostė taip, jog KT Rolster, reguliariajame LCK sezone užėmusi antrąją vietą, turėjo žengti dar vieną žingsnį norėdami pasirodyti pasaulio čempionate šį rudenį. Dėl tos pačios vietos kovojo dar 3 korėjiečių komandos – MVP, Afreeca Freecs bei Samsung Galaxy.

Kaip ir buvo tikėtasi, Samsung Galaxy laimėjo seriją prieš silpnesnius oponentus, o antrus metus iš eilės žūtbūtinė kova užvirė tarp Samsung bei KT Rolster. Tačiau visą reguliarųjį sezoną įspūdingą žaidimą demonstravusi KT ekipa lemiamoje serijoje atrodė neatpažįstamai. Samsung Galaxy vedami savo senbuvio Kango "Ambition" Chan-yongo nepaliko jokių šansų varžovams, o serijoje iki trijų pergalių viskas baigėsi sausa Samsung organizacijos pergale.

Po tokio rezultato KT Rolster antrus metus iš eilės praleis pasaulio čempionatą, o savo šansą vėl galės išnaudoti Samsung Galaxy, kurie praėjusiais metais čia tik po penkių žaidimų serijos nusileido nugalėtojams SKT.

Autorius: Eimantas

Autorinės teisės © 2017 UAB TV3 | Visos teisės saugomos