• eplay home
  • LMESL
  • LESL
  • KOTB

Europos ir Šiaurės Amerikos LCS titulus į viršų kėlė favoritai

Pasibaigę LCS vasaros sezono finalai nepateikė didelių siurprizų žiūrovams.

Visą vasarą stipriausios Šiaurės Amerikos bei Europos regionų komandos varžėsi dėl nugalėtojų titulo bei galimybės dalyvauti pasaulio čempionate rudenį. Nepaisant naujų komandų lygose, banguotų lyderių pasirodymų, sezono finiše nugalėtojų taures į viršų kėlė tos pačios komandos, triumfavusios ir pavasarį.

Europos finale, kuris vyko Prancūzijos mieste Paryžiuje, susikovė Misfits bei G2 eSports komandos. Pastarieji visą vasarą ieškojo savo žaidimo braižo, kas lėmė prastesnius rezultatus reguliariajame sezone. Tačiau panašu, jog daugkartiniai Europos čempionai puikiai žinojo ką daro – finale jie be didesnio vargo susidorojo su pirmąkart į jį patekusiais Misfits. Minėtieji neturėtų būti nusivylę savo pasirodymu – sugebėję netikėtai įveikti fnatic pusfinalyje, jie taip užsitikrino galimybę dalyvauti pasaulio čempionate, tad pats finalo rezultatas daug įtakos neturėjo. Tiesa, G2 laimėję vasaros sezoną rudenį Europą atstovaus pirmuoju numeriu.

Kitoje Atlanto pusėje – panašus scenarijus. Daugkartiniai regiono čempionai TSM įveikė šio sezono išsišokėlius Immortals. Tiesa serija buvo kur kas atkaklesnė nei rodo rezultatas. Nors „nemirtingieji“ laimėjo tik vieną serijos žaidimą, tačiau tiek trečiajame, tiek ketvirtajame mače jie ilgą laiką kontroliavo žaidimo eigą, bet keletas klaidų lėmė pranašumo atidavimą varžovams. Paskutinysis serijos žaidimas buvo ypatingai skaudus Immortals fanams, mat dar dvidešimtąją žaidimo minutę jų rankose buvo milžiniškas pranašumas, tačiau jau netrukus žaidimo vadžias perėmė TSM, kuriuos šįsyk į pergalę vedė Vincentas „biofrost“ Wangas.

Tokie rezultatai LCS regionuose kartu atskleidė ir 4 komandas, kurios jau užsitikrino vietas pasaulio čempionate – tai būtent finale besivaržiusios ekipos. Dar dvi komandos, po vieną Europoje ir Šiaurės Amerikoje paaiškės per artimiausią savaitę.

Sezono finiše buvo paskelbti ir naudingiausi reguliariojo sezono žaidėjai. Europoje juo tapo fnatic kapitonas ir lyderis Martinas „Rekkles“ Larssonas. Nepaisant sėkmingo švedo pasirodymo, fnatic skaudžiai krito pusfinalyje, kas užkirto kelią tiesiogiai patekti į pasaulio čempionatą. Tuo tarpu Šiaurės Amerikoje naudingiausiu tapo Sorenas „Bjergsen“ Bjergas iš TSM. Danas tik po atkaklaus balsavimo aplenkė kitą tautietį – Cloud9 žvaigždę Nicolajų „Jensen“ Jenseną.

G2 eSports tai buvo jau ketvirtas iš eilės EU LCS titulas, tuo tarpu TSM laimėjo šią lygą savo regione trečią kartą paeiliui.

Autorius: Eimantas

Autorinės teisės © 2017 UAB TV3 | Visos teisės saugomos