• eplay home
  • LMESL
  • LESL
  • KOTB

GameOn eSporto turnyre vyks kaimynų susirėmimai

Nenumaldomai artėjant Kings of the Baltics turnyro registracijos pabaigai, o tai yra rugsėjo 17d., pateikiame informaciją apie dar vieną renginį, kuris vyks jau šį savaitgalį, o jame galėsite matyti ir CS:GO bei LoL kovas.

Ištikimiausių fanų skanduotės, džiaugsmo akimirkos ir nusivylimo kartėlis – visa tai jau netrukus užpildys „Litexpo“ erdves, kuriose įvyks didžiausi Baltijos šalyse League of Legends bei Counter Strike: Global Offensive žaidimo turnyrai. Įspūdingi turnyrų trofėjai ir net 5000 eurų viršyjantis piniginis prizas šiemet sukvietė rekordinį komandų skaičių. Po kelis mėnesius trukusių varžybų liko tik geriausios ekipos, kurios ir susigrums dėl teisės vadintis „GameOn III“ čempionėmis.

League of Legends finalas

Rugsėjo 16-ąją įvyks didysis „League of Legends“ turnyro finalas, kuriame laukia ypač karšta kova. Daugiau nei 2000 eurų priziniame fonde ir specialus turnyro trofėjus suviliojo net 48 komandas iš 12 šalių, kurios savo kelią link finalo pradėjo dar vidurvasarį. Finalo akistatoje dvi neabejotinos turnyro lyderės – titulą ginanti lietuvių komanda GameplayDNA susirems su tarptautinę sudėtį surinkusia komanda Singularity. Pastaroji atkrintamosiose varžybose nepatyrė nei vieno pralaimėjimo. Tiesa, komandos jau buvo susirėmusios tarpusavyje TOP 8 etape, tačiau tuomet žaidimo nebaigė. Tąkart GameplayDNA komandai negalėjus tęsti žaidimo dėl techninių nesklandumų, buvo įskaitytas automatinis pralaimėjimas, tad lietuviai sieks revanšo savo fanų akivaizdoje.

GameplayDNA komandos sudėtis:
Julius „Zty“ Kuršys
Aleksas „Div1der“ Bogdevičius
Domantas „Domas“ Musinas
Juozas „nofas“ Kiltinavičius
Aurimas „Pulsas“ Morozovas 

Counter Strike: Global Offensive pusfinaliai ir finalas

Antrąją „GameOn“ renginio dieną, rugsėjo 17-ąją, bus išaiškintas jau trečiasis populiariausios pasaulyje šaudyklės čempionas. Šiemet dėl 3500 eurų piniginio prizo atrankinėse varžybose susigrūmė daugiau nei 140 komandų iš dvidešimties valstybių. Pirmajame turnyro pusfinalyje savo santykius tarpusavyje aiškinsis Estijos komanda WASD Sports ir latvių atstovai Wolsung. Antrasis turnyro pusfinalis tap pat įvyks tarp kaimynų – Lietuvos atstovai Calmface bandys nugalėti turnyro favorite laikoma Baltarusijos komandą Good Job. „GameOn III“ organizatoriai tikisi, kad „Litexpo“ erdvėse įrengta eSporto salė bus kaip niekada triukšminga. Paprastai Lietuvoje vykstančiuose turnyruose sulaukiama tik lietuvių aistruolių, tačiau sąlyginai mažas atstumas šiemet suviliojo ir kaimynų fanus, o latviai ir estai organizuoja gerbėjų brigadas kelionei į šio Baltijos šalių eSporto turnyro finalą.

Lietuvių Calmface komandos sudėtis:
Aurimas „Kvik“ Kvakšys
Andrius „TORAS“ Balčiūnas
Eimantas „pounh“ Lazickas
Nikolaj „kalinka“ Rysakov
Robertas „Carcass“ Mikuckis

Bilietus į „GameOn III“ platina Tiketa. Renginys vyks jau šį savaitgalį, Vilniuje, „Litexpo“ rūmuose.

Autorinės teisės © 2017 UAB TV3 | Visos teisės saugomos