• eplay home
  • LMESL
  • LESL
  • KOTB

Paaiškėjo CIS Minor dalyviai, tarp jų ir vienas lietuvis

Vakar vakare buvo išaiškintos visos 6 Counter Strike: Global Offensive komandos, patekusios į CIS (NVS šalių) regiono kvalifikacinį etapą Minor į Major turnyrą.

Šią kvalifikaciją organizavo CEVO, o dalyvių viso buvo 256. Į turnyrą, kuris vyks spalio 26-29 dienomis Rumunijos sostinėje Bukarešte, kartu su savo komanda Quantum Bellator Fire, pateko ir lietuvis Aurimas "Kvik" Kvakšys.

Taip pat Minor dalyvaus ir favoritais laikyti Pro100 ir AVANGAR ekipos. Vis dėlto, būta ir netikėtų rezultatų - komandos FONTAN ir Fantazeri pateko tarp 6 stipriausių, tuo tarpu tokie žinomi kolektyvai kaip Spirit Academy, Nemiga bei į savo gretas neseniai "Kucher" pasikvietę forZe nesugebėjo prasibrauti į top6.

Šiam CIS Minor skirtas 50-ies tūkstančių JAV dolerių prizinis fondas, o taip pat, dvi komandos, užėmusios atitinkamai pirmą ir antrą vietas Bukarešte vyksiančiame turnyre, išsikovos kelialapius į ELEAGUE Major: Boston 2018 pagrindinę LAN kvalifikaciją, kuri vyks kitų metų sausio 12-15 dienomis JAV mieste Atlantoje.

Visi CIS Minor dalyviai:

Spirit
Tengri
AVANGAR
pro100
Quantum Bellator Fire
NOTBAD
FONTAN
Fantazeri

Autorinės teisės © 2017 UAB TV3 | Visos teisės saugomos