• eplay home
  • LMESL
  • LESL
  • KOTB

Estas FejtZ po beveik metų klajonių sugrįžta namo

Estijos Counter Strike: Global Offensive žvaigždė Kristjanas "FejtZ" Allsaaras po ilgų klajonių po Šiaurės Ameriką ir Kiniją, galiausiai sugrįžta į gimtinę.

20-etis šaulys savo asmeninėje Twitter paskyroje paskelbė, jog baigė galioti jo sutartis su Kinijos CS:GO ekipa 5POWER, dėl to nuo šiol jis yra laisvasis agentas.

Į Azijos žemyną "FejtZ" persikėlė dar gegužę kartu su Vladimiru "VofkiN" Shmakovu, kur pradžioje jiedu atstovavo UYA ekipą. Ši komanda tapo pirmaja Kinijoje, kuri į savo sudėtį pasikvietė europiečius.

Po kelių mėnesių su šia komanda, tiek "FejtZ", tiek "VofkiN" perėjo į 5POWER. Vis dėlto, esto karjera Kinijos komandoje neužtruko, ir paskutinis jo sužaistas oficialus mačas buvo dar vasaros pabaigoje, rugpjūčio 23-iąją. Nors Allsaaras demonstravo stulbinamą reitingą, kuris siekė net 1.32, atrodo, komandoje jis nepritapo. Vienintelis šio esto trofėjus su Kinijos komanda buvo Infinite Challenge Cup.

Metų pradžioje "FejtZ" buvo persikėlęs už Atlanto ir atstovavo Jungtinių Amerikos Valstijų komandą Denial, tačiau ir čia jis ilgai neužsibuvo - komandą paliko vos po trijų mėnesių.

Autorinės teisės © 2017 UAB TV3 | Visos teisės saugomos