• eplay home
  • LMESL
  • LESL
  • KOTB

Liquid laimi StarLadder i-League Invitational trečiąjį sezoną

Vakar pasibaigė pirmasis naujojo Dota2 sezono LAN turnyras - StarLadder i-League Invitational Season 3, vykes Ukrainos sostinėje Kijeve.

Čia susirinko 8 stipriausios pasaulio Dota2 komandos, kurios susigrūmė dėl 300 tūkstančių JAV dolerių prizinio fondo, bei kvalifikacinių taškų į The International 2018.

Į turnyrą iš anksto buvo pakviesti TI7 finalo dalyviai - Team Liquid ir Newbee. Tiesa, abiejų kolektyvų likimas turnyre skyrėsi kaip diena ir naktis - Kinijos komanda Newbee jau grupių etape, po dviejų iš eilės pralaimėjimų, turėjo palikti turnyrą ir tik stebėti iš šalies, kaip sekasi komandoms kovoti dėl 300 tūkstančių. Maža to, kita Kinijos ekipa Vici Gaming taip pat nesugebėjo išeiti iš grupių etapo - kaip ir jų tautiečiai, šie dukart nusileido SG e-sports ir Mineski kolektyvams.

Kova dėl atkrintamųjų vyko labai atkakliai - grupėje A pirmąją vietą užėmė Team Liquid, tuo tarpu Mineski kovėsi su SG dėl antrosios "playoff" vietos. Šįkart pranešesni buvo Pietryčių Azijos regiono žaidėjai. B grupėje pirmi liko CompLexity, o esto Clemento "Puppey" Ivanovo ekipa Team Secret paskutiniame grupių etapo mače eliminavo vietos komandą Natus Vincere.

Pirmajame pusfinalyje Mineski kolektyvas po kovos 2-1 nugalėjo CompLexity, tuo tarpu TL vargti teko trumpiau - jie įveikė minėtą Team Secret 2-0. Finalo mače, kuris vyko best-of-5 formatu, vos vienąkart nusileidę Mineski kolektyvui, pergalę 3-1 šventė tarptautinė komanda Team Liquid, kurie įrodė, jog šiuo metu yra stipriausia pasaulio Dota2 komanda, laimėję The International 2017, o dabar ir StarLadder i-League Invitational Season 3.

Galutinė rikuotė:

1. $135,000 - Liquid2017
2 $60,000 - Mineski
3-4 $30,000 - Complexity ir Team Secret
5-6 $15,000 - SG e-sports ir Natus Vincere
7-8 $7,500 - Vici Gaming ir Newbee

Autorinės teisės © 2017 UAB TV3 | Visos teisės saugomos