• eplay home
  • LMESL
  • LESL
  • KOTB

Maloni staigmena Overwatch žaidimo gerbėjams

Gandai, apie vaizdo žaidimo Overwatch filmą mane labai jaudina, tačiau kompanijai Activision tai dar per anksti. Kaip bebūtų, vienas ryškiausių žaidimo herojų visai greitai debiutuos didžiuosiuose kino ekranuose.

Pradėkime nuo klausimo: ar turite savo visų laikų mėgstamiausią kino filmą, knygą ar vaizdo žaidimą? Jei atsakymas taip, tada suprantate, kad pasirodžius bet kokiai jo užuominai žiniasklaidoje ar internete, jūsų kūnų pereina šiurpuliukai, o plaukai tiesiog atsistoja. Būtent taip, visai neseniai, atsitiko ir man!

Tai buvo daugiau negu senas mėgstamas kino filmas sugrįžęs su tęsiniu į XXl a. kino teatrus. Apibūdinčiau tai, kaip labai mėgstamų populiariosios kultūros personažų susitikimą. Aš kalbu apie knygos Ready Player One ekranizaciją ir nesenai pasirodžiusį filmo pristatomąjį klipą. Šioje istorijoje sukurtje autoriaus Ernestas Cline'as ir naujos adaptacijos režisieriaus Steveno Spielbergo kino filmo ištrauka pademonstruoja du skirtingus, vaikino iš 2045 metų, Wade'o Wattso gyvenimus. Vienas jų realus ir ganėtinai niūrus, tačiau kitas - yra virtualios realybės erdvė - vienas didelis žaidimas, kuriame visi gali būti kuo tik nori. Toje virtualioje erdvėje ir sutinkame žaviąją britų pilotę - Tracer. Kaip asmeniui, kuris yra abiejų leidinių fanas, tai buvo nepaprastas jausmas.

Manau Tracer yra puikus pasirinkimas atstovaujant Overwatch bei Blizzard. Juk ji yra narsus, atkaklus, vikrus ir spalvotas personažas puošiantis žaidimo plakatus, dėžutes.

Ne vienas šiame kino filme atras savo mėgstamą veikėją, nes jų čia - visa armija: Chun-Li iš Street Fighter, Fredis Kriugeris, Plieninis milžinas,... Taip pat nepamirškime atributikos kaip automobilis DeLorean arba nuostabus aštunto dešimtmečio muzikinis takelis.

Nesu didelis skaitovas, bet socialiniame tinkle Twitter pastebėjęs žmones besidalijant šia knyga, negalėjau atsispirti. Labai linkiu visiems bent greitai akimis perversti šią nuostabią knygą, kol ji dar netapo kino filmu. Tai yra aštunto dešimtmečio pop-kultūros biblija, kurią lydi puiki, fantastinė istorija. Tiems kurie nemėgstą skaityti, siūlyčiau šios knygos paklausyti. Ją įgarsina vienas didžiausių geek’ų Holivude - Wilas Wheatonas (Star Trek, The Big Bang Theory ir kt.)

Autorius: Adomas

Autorinės teisės © 2017 UAB TV3 | Visos teisės saugomos