• eplay home
  • LMESL
  • LESL
  • KOTB

SL i-League pranešė informaciją apie artėjantį jų CS:GO renginį

Vienas didžiausių metų Counter Strike: Global Offensive turnyrų StarSeries i-League 4-ojo sezono čempionatas įvyks kitų metų vasario 17-25 dienomis.

Į Ukrainos sostinės Kijevo Cybersport areną atvyks viso 16 stipriausių pasaulio CS:GO kolektyvų, kurie kausis dėl 300 tūkstančių JAV dolerių prizinio fondo.

Praėjusį, trečiajį sezoną, kurio prizinis fondas buvo toks pats, praeitą pavasarį laimėjo FaZe Clan komanda, kurie finale įveikė danus Astralis.

11 iš 16 komandų gaus tiesioginius pakvietimus į šį renginį, tuo tarpu likusios penkios vietos bus padalintos kvalifikacijų nugalėtojams. Jau dabar yra paskelbta informacija apie Azijos regiono kvalifikaciją, tuo tarpu atranka kituose regionuose, kaip ir pakvietimai, bus atskleisti jau 2018-ųjų pradžioje.

Priminsime, jog StarSeries i-League Dota2 ir PUBG turnyrai taip pat vyks kitais metais. Dota2 gerbėjai bus nudžiuginti pirmieji - šio žaidimo čempionatas bus rengiamas vasario 1-4 dienomis Šanchajuje, Kinijoje. Na, o pirmasis apskritai šių organizatorių rengiamas PUBG turnyras įvyks po mėnesio nuo Dota2 - kovo 1-4 dienomis Kijeve.

Autorinės teisės © 2017 UAB TV3 | Visos teisės saugomos