• LMESL
  • LESL
  • KOTB

Mousesports laimėjo atranką į CS Summit 2

Vakar Vokietijos organizacijos Mousesports Counter Strike: Global Offensive ekipa laimėjo LOOT.Bet Cup 2 turnyrą, kurio pagrindinis prizas buvo kelialapis į kitų metų CS Summit 2.

CS Summit 2 vyks kitų metų vasario 8-11 dienomis JAV mieste Los Andžele. Turnyras vyks tame pačiame name, kuriame praėjusį pavasarį pirmąjį CS Summit laimėjo brazilai SK Gaming. Prizinis fondas bus 150 tūkstančių JAV dolerių, o iš viso čia dalyvaus 6 CS:GO kolektyvai.

Mousesports tapo pirmaja ekipa, gavusi galimybę varžytis šiame turnyre, na o likusios 5 vietos paaiškės po to, kai organizatoriai išsiųs tiesioginius pakvietimus pasirinktoms komandoms.

LOOT.BET taurės pradinėje stadijoje dalyvavo 22 komandos, kurios žaidė grupių etapą. Tik atkrintamųjų stadijoje prie turnyro prisijungė tie patys Mousesports, bei dar keli žinomi vardai, tokie kaip HellRaisers, Vega Squadron ar Heroic. Būtent pastaruosius Chriso "chrisJ" de Jongo komanda ir įveikė turnyro finale, taip užsitikrindami vietą CS Summit. Atrankoje dalyvavo ir lietuvišką akcentą turinti komanda MAN'S NOT HOT. Nors grupių etape "kalinka" ir "EspiranTo" kolektyvas pasirodė labai gerai, vis dėlto atkrintamųjų pradinėje stadijoje jie nusileido HellRaisers.